| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Borovice,myslím si,že máš nějaký problém,který musíš vyrešit a bojíš se jak to dopadne,proto te napadají tyto stavy a myšlenky.
Já mám taky určitý problém,který budu muset pořešit,nevím jak,nespím z toho,mám špatné nálady a pak jsou zase dny,kdy jsem veselá a v pohode a všechno vidím,že dopadne dobře.Pak se vzbudím a zase všechno vidím černě.
Jak tu psala Veny,vždy se musí najít způsob jak záležitost vyřešit.Taky si říkám,že človek by měl být rád,že nemusí řešit nemoci jako je rakovina...
takže by to chtelo si udelat nejakou radost,třeba si neco pěkného kup na sebe.
Já si udelám radost zítra,jdem s malým na den detí a teším se jak malé díte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.