| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky tak jsem zpět.V pátek mě odoperovali a v sobotu rano pustili domu..Sice to nebylo uplně bez problému jelikož mě víc jak půl hodky na sale po napíchnutí žíly nemohli vsunout ohybatelnou mršku tak museli poslat na dětské pro tenčí mám moc tenké žíly a nešlo jim to přitom před třemi lety v pohodě napoprvé a ted mam na 6 místech rozpíchané žíly samé modřiny.
Jak jsem říkala,že to bolí po zákroku a někdo z vás tu psal že po druhém nemusí tak bohužel se stalo,že to bolí a pěkně hodně hlavně včera a předevčírem v ten den zákroku jsem necítila žádnou bolest akorat na srdíčku a na druhý den děs a hruza.zdá se mi,že tentokrát mě to bolí víc jak před třemi roky. ~:(
Jinak mi dělali na druhy den ultrazvuk a vše v pořádku i zákrok tak těd snad bude jen a jen lepe.Beru to už trochu jinak už jedno dítě mám a tak snad se zadaří znova.Doktor doporučil těd si dat do první menzes pauzu i s milováním at se nechytne infekce a pak si dávat dalsi dva takze celkem tri mesice bacha at nezapadnu nemusela by to děloha udrzet kdyz je oslabena proto to doporucují takže v září nejdříve se začnem snažit.
Každopádně na genetiku mě neposlal není zatím to nutné kdyz jsem se ho ptala,říkal,že kdyby se mi to stalo dvakrat za sebou tak už by mě poslal,ale jelikož se mi to stalo jednou pak probehlo normalní těhu a ted podruhe proste ne po sobe zamlklé tak je vše s mym zdravím v pořádku a přiroda si to prostě zařídila po svém.Říkal mi at bludy na netu ohledne anembryomolly apod.nečtu,že tomu stejně nerozumí ani doktori co studují na to 6 let natož ja jako laik.prostě nechápou proč se to stane víckrát v životě můžou tam být ruzné důvody.Zase než abych měla jít na potrat v x tem tydnu kvuli postižení dítěte tak radši at tam vubec neni což se stalo.Je to sice blbé ale proste radši takhle než nosit plod i když si člověk myslí,že ho nosí a pak jak kdyby ho ten doktor takovou zpravou lištil. :(
Jinak může mi někdo vysvětlit proč jsem třeba takovou bolest bříška necítila po porodu jako to stahování dělohy je to dost zvláštní nejak mi to nejde do hlavy.Nebo mě bolelo tak šití,že jsem tohleto nevnímala fakt to nechápu.
A díky moc všem za podporu,kterou mi tu dáváte.Vidím,že nejsem sama kdo trpí,tak to i tak trochu uklidnuje,že neprožívám takové muka jen já.A navíc je mi to moc líto,že nám ten nahoře nepřeje a musíme to prožívat :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.