| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo já taky nevěděla poprve jak se mi to stalo,že něco takového existuje.Prostě jsem si myslela,že se nemůže stát,že když už doktor řekně,že jsem těhotná prostě,že je tam váček,že se může stát že do 14 dnů se prostě neobjeví srdíčko vubec bych to netušila.Ted když jsem tam byla cca v 6 tydnu tehu z duvodu,že jsme jeli na wellnes pobyt s procedurama tak jsem tam sla i kdyz jsem vedela že tam jeste srdíčko nebude tak jsem to musela vedet najisto ze jsem v tom.Jinak za normálních okolnosti bych tam sla o tyden dva pozdeji proste až když by bylo i u doktora jasne ze tam ma byt srdíčko nebo je proste neco v neporadku nez se takhle 14 dni stresovat jestli tam bude nebo ne i kdyz jsem tentokrat na to nemyslela ani vlastne poprve proste jsem netusila ze se tohleto muze stat znova.jelikoz mi tenkrat pred 3 lety rekl doktor v nemocnici ze je mala pravdepodobnost ze se to znova stane ale asi to myslel tak ze jako po sobe se to stava malo,aniz by mezitim bylo dobre tehu nebo neco jineho ne proste stejna diagnoza. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.