| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak my mívali úžasný VW golf combi, tři sedačky se tam nevlezly, vpředu byl nevypínatelný airbag. Teď jezdíme Renault Kangoo a jsem max max spokojená. Je to něco jako Citroen Berlingo, jen je o něco kratší. Ale i tak musím říct, že tři sedačky typu Romer se tam vejdou jen stěží. My máme Maxi Cosi pro nejmladší (do 18kg) a pak dvakrát Cybex. Se zapínáním ta nejstarší problém nemá, tedy pokud se jí chce :-))

My máme věkový rozdíl 3 a 21/4 roku. První dvě holky, to byla tragédie, nejstarší dcerka hodně žárlila, ale prostřední dcerka byla jako druhorozená, a stále je, nej, co se třeba spinkání nebo domlouvání týká. Je oproti té nejstarší vyrovnanější. Tu jsem brala jako za odměnu. Skoro neplakala, krásně spinkala a usínala sama bez jakýchokoli problémů. Třetí dcerka je teď takový bonus, jedinou chybkou je její nelibost usínat sama. Od malička plakala a plakala. Jinak přes den naprosto v pohodě, akorát málo spinkala, protože prostě neusnula jinde nežli v kočárku, a i to jí trvalo dlouho, nežli se naučila spát třeba hodinu... Teď už je to lepší, spí jednou denně v postýlce, v poledne usíná i sama. Krom spaní ji ale každý obdvuje, jak je samostatná a pohodová. Vyhraje si sama, ale umí se i zapojit do her se sestřičkami. Třeba i hodinu o nich nevím. Holky ji pohlídají. Když někam leze, spolehlivě volají. Jsou parta a to se mi líbí. Fungují už ve skupině, učí se vyjednávat.
Já bych šla klidně do čtvrtého dítka, ale už bych to nedala fyzicky a psychicky. Nemáme k ruce babičku a ona je to makačka, když se začne aspoň trošku kroužkovat...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.