| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ta prvni trida pro mne taky brzdou, proc spis do toho nejit do leta 2012.

Maly pres den moc nespi, takze pohodu zase tak nemam. Nastesti mam babicku o 2 patra niz, ktera spis pomaha se starsi - vyzvedavani, krouzky.
Dcera sla do skolicky ve 2 letech. Planuji to i s malym, takze doma bych od tech 8 do 15h mela zase jen mimi, ale uvidime, jakeho bude zalozeni. Dcera si to vylozene uzivala mezi detma uz od tech 18m.

Zatim jsem otehotnela vzdy velmi rychle, akorat potraty byly. I tak - ve 39 nebo ve 40 je to s otaznikem. Do 41 se mi uz moc cekat nechce, sice 4 lety vekovy rozdil bych moc brala, ale jestli se rozhodneme, tak zacit fakt pristi leto. Kdybych otehotnela hned v cervnu, tak bych si treti mimi nadelila ke 40.narozkam ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.