| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taky gratuluju, ale fakt bych s tím někam šla... samo to nepřejde, fakt ne, a i kdyby sis nic neudělala, tak takové vtíravé myšlenky jsou fakt opruz, stojí za to se jich zbavit, ne?
Já jsem sama se sebou hrála takovou hru - vždycky když jsem šla na stacionář v Bohnicích, procházela jsem podél kovového plotu s ostrými špičkami. Aniž bych chtěla, viděla jsem na každé z těch tyčí napíchlou svoji vlastní mrtvolu (fuj, sorry). Každý den jsem se snažila počet těch tyčí, na kterých jsem se viděla, snižovat. Blbost, já vím. Teď když jdu okolo, nevidím už žádnou (jasně, umím si to předstvit, ale už to není neodehnatelné, neleze mi to hlavy proti mé vůli). Je to fajn :-)
Co se týče toho, že nevíš, co tam budeš říkat a jak to vysvětlíš - no, přečti jim třeba svůj úvodní příspěvek... myslím, že je velmi jasný a vysvětlující ;-)
To zvládneš, držím ti palce ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.