| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, tak já před chvíli dopsala román a ťuk..někam jsem šmátla a smazáno..Jsem myslela, že mě raní~8~. Tak znovu.
Moc děkuji za pochvalu šátečku a Viktorky~s~~f~. Bagmat, moc mě těší, že se Ti až tak líbí, že ho budeš také tvořit~g~. Káťa mě s ním vyhlásila, tak jsem si říkala, jestli jsem se fakt nezasekla před dvaceti lety~d~.

Bagmat, krásný fotečky ze křtu a ještě hezčí ty kočárkové~g~~g~~s~.

Toolo, díky za info o DM. Úžasně jsem tam nakoupila! Dokonce make-up, co normálně platím skoro třista, tam stál 210! To se utrácelo~t~. Jen k registraci mi chyběl rodný list..ale jde to i přes net, tak to tak udělám.
Barčo, díky za tip na tu Sunarku - Viki tu šlichtu povečeřela!~j~~w~ teda i kojení proběhlo, ale kaše snědla poměrně dost. Poslední dva dny nic moc nechtěla ani zeleninu a ovoce také ne~7~. Se ukojím..Závidím Yuyo, že už máš nějaký kojení vynechaný~;).
Ale musím Viki pochválit..asi tak 14 dní spí až do pěti do rána..nakojím a jedeme dál, tak do sedmi, dnes i do osmi! Jsem konečně něco dospala..

Byla jsem na té návštěvě u extchýně a jsem moc ráda. Bylo to, jakoby jsme se neviděly včera a bylo to moc fajn. I jsem navštívila kámošku, co jsem neviděla snad sto let..Tak byl hezký den, jen to horko~8~ byla hrůza..

Dnes přišly naušničky a jsou ještě hezčí než na fotce~R^. Tak mám radost.
Naložím do lihu a za dva dny je Vikince dám.

no a už nevím, co jsem chtěla..musím jít svařit bezinky..nebo mi vykvasí..

jo, už jste měly ten staropramen lemon? Mňam mňam...miluju pivo a tohle je letní a s polovičníma voltama~j~

Jo, Toolo, co Květa zoubky? Už jsou venku?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.