| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já myslím, že všeho s mírou... odpovídat pravdivě na otázky položené - ale jen na ně. Tj. když se dítě ptá, kde se berou děti, tak mi přijde v předškolním věku přiměřená odpověď, že miminko má maminka v bříšku a to se pak narodí. U nás po čase následovala otázka jak se dítě narodí (kamarád dětem referoval, že jeho maminku musel doktor rozříznout), takže jsem podala informaci, jak se narodili oni. Otázku, jak se miminko dostalo do bříška, mi ještě nepoložili (5 a 7 let), až jí položí, holt to budu muset nějak citlivě a jednodušše vysvětlit... holt to chce podle mě nedělat z toho tabu, ale taky si myslím, že nemá cenu cpát rovnou kamasútru dítěti, které se jen potřebuje ujistit, že ho nepřinesl čáp....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.