| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když mi má tchýně ostříhala dceru poprvé, dala jsem jí jasně najevo, že se mi to nelíbí, že si to nepřeju...
Stříhala ji sama, a já jsem pak z určitého zoufalství došla do nejbližšího kadeřnictví (v obch.centru), kde jí to "odbornice", bohužel za nehoráznej peníz, zarovnala.... byla fakt jak kluk, ale aspoń se na to dalo koukat... no, bylo ji 3,5 o nic nešlo, v podstatě...

V roce 2009 jsem měla v létě těsně před porodem, a chystala jsem se s dcerou ke kamarádce kadeřnici, aby jí to prostřihla na léto (má husté pevné vlasy)... jenže jsem se prostě nedokopala!
Když jsem byla v porodnici, říkám chlapovi, ať s malou někam skočí, a nechá ji tak a tak ostříhat (jak jsme ji nechávali v té době) = A ON SI NETROUF, prej to počká na mne, že vím jak to chci a tak.
MANŽEL SI NETROUF, ALE TCHÝNĚ, u které pak dcera byla si TROUFLA, A HEZKY NA CHLAPEČKA JAKO PŘED LETY!!!!

Zkrátím to,
letos na jaře hlídala mou druhou dcerku (4roky), a když jsme ji přijeli vyzvednout, hned ve dveřích jsem si všimla, že je ostříhaná, A BYLA JSEM FAKT HNUSNÁ!!!
Pak jsem se z hluboka nadechla a říkám: "proč jste mi aspoň nezavolala, a nezeptala se, že ji chcete nechat ostříhat" a odpověď PROTOŽE JSEM VĚDĚLA, ŽE NEBUDEŠ SOUHLASIT. Hezký ne??~4~
Manžel byl hnusnej, já byla hnusná, a tchýně dotčená, že jako na hlídání je nám dobrá, na krmení je nám dobrá, a tohle že jako nemůže??!
Tak jsme do ní oba hučeli, že to je přeci něco uplně JINÉHO!!

Nepochopila, do dneška to bere jako děsnou křivdu.

Kdyby to bylo poprvý, podruhý...

JESTLI MI JEŠTĚ JEDNOU OSTŘÍHÁ DÍTE, UŽ SE FAKT NEUDRŽÍM!!!~4~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.