| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

sunar , shltala jsem tvou diskuzi a jsi dobrá že jsi stranou šla ~R^, já jsem impulsivni takže bych mamince asi taky vpálila že nemá krafat a hlídat si dítě, myslím že 5 tileté dítko by bez dozoru ještě být nemělo , ač se to stáva velmi často a takové děti vídám na hřištích samotne , holt každy rodič je jiný , já jsem nikdy dceru nestrašila, ale od doby co začala sama chodit ven a jezdit autobusem ji tedy nesrašim ale neodpustim si ji občas připomenout že na zastavce at stoji u lidi a i kdyby stala sama a zastavilo auto že se na něco zeptá tak radši se otočit a zvolat na nejbližší osobu co jde kolem : mami tak pojd nebo tak něco . prostě ten strach ve mně je a bohužel myslím co by se mohlo stát , tak s ní občas na toto téma dám řeč co by měla dělat proto aby se ji něco nestalo že lidi někteří jsou prostě na světě zlí a ona už sama kouká na tv zprávy a slyší co se ve světě bohužel děje.~a~

ta maminka třeba mohla mít špatný den , nikdo nejsme neomylní , ale určitě se to dalo vysvětlit jinými slovy a jiným tonem , myslim že by jsme měli umět ač máme špatny den to na děti nepřenášet a neboli by to oni neměli odnášet , at to radši slízne jiný dospělák ten nás pošle do prd ... a je to , dítěti se to honí hlavičkou a pamatuje si to pak dlouhou dobu , hezký večer a pardon za ten román~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.