| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, třeba poradíte - již jsem tady psala v období našich neštovic (polovina dubna) a odstranění mandle (30.5.) a psala o tom, že má teplotu a vidím, že není zdráv, je hodně unavený. Celé ty dva měsíce kromě pár dní má teplotu, ale jen do 37,5 (a asi jen 5 dní kolem 38, ale víc ne) a je stále ospalý. Dokonce ráno před operací mu doktorka naměřila 37,2 ale operovali ho. No a syn byl minulý týden po 2 měsících ve školce a už ve středu říkal, že ho bolí v krku (byli jsme u doktorky a má virovou angínu). Přijde mi, že v něm něco koluje.~o~ Od této středy ho po týdnu v krku nebolí, ale má stále teplotu kolem 37,3 a nic víc mu není (občas řekne, že ho píchá v uchu - kápneme kapky - přestane; dnes večer stále 37,3 a že ho pálí oko - kápla jsem). Už jsem z toho hotová.~n~ Nevím, zda nemůže mít v těle nějakou infekci, zda něco nepřechází. Před 14ti dny měl v hlavě 3 klíšťata (ob den) a proděl v poslední době neštovice, spálovou angínu a odstranění mandle. Může některá z těchto nemocí nějak v těle pokračovat, jako že je nedoléčená ? Babičky mě tlačí, ať ho nechám někde komplexně vyšetřit, ale co mám doktorům říct ? Nemáte někdo zkušenost ?
Nebyla jsem v práci 2 měsíce, teď jsem byla týden a zase mám být doma ? Přeci ho nemůžu v pondělí poslat do školky s teplotou ~q~ Nevím jak dál....~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.