| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lukyno, tak to je ono co já mívám málokdy, spíše je to výjimka. Ale já spíše cítim a to pravidelně co se vlastně někde stalo.Naposledy jsem to měla u kamarádky. Její manžel zemřel na rakovinu. Má velký rodinný dům. Byli jsme tam na dovolené a já první den nemohla spát skoro celou noc. Tak jsem jí řekla, že potřebuji jít spát jinam a zeptala se, jestli tam na té posteli její manžel nespával a vůbec jestli v tom pokoji nežil před smrtí a nezemřel. A opravdu ano. Přitom má několik ložnic a dva obýváky. Já která spím celou noc jsem to prostě cítila, tu bolest a negativní energii na tom místě.Jednou jsme byly s maminkou u známých v nádherné vile. Já jsem musela po půl hodině odejít, protože ač bylo 30 stupňové vedro mě tam byla zima a zle. Čekala jsem na maminku venku a zapovídala se s paní, která bydlela vedle. Řekla mě, že paní dlouho umírala na rakovinu a její manžel se po její smrti oběsil. Kamarádka koupila rodinný domek a já jsem tam dostala husí kůži v kuchyni v rohu u postele. Potom zjistila, že tam byla původní majitelka zavražděná.Cítím negativní energii, ale také positivní. Někde je mě super dobře a není to o zařízení bytu, ale tím místem. Někdy přijdu na místo, které mě přímo pohladí a jsem tam spokojená a s momentální náladou to nemá co dělat.Nikomu nevnucuji svůj názor, tak to prostě je a stačí mě, že jsem o tom přesvědčená sama. Věřím na to, že když vysíláš kolem sebe negativní projevy, také se Ti vrací a to ještě ve větší míře. Podle mě je základ všech problémů v člověku samém, jak se staví k problémům, které přijdou a jak je řeší.Já to mám docela v životě lehčí, protože jsem celoživotní optimista. Věřím, že zlé se ztratí a bude zase dobře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.