| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nux, přesně, tohle znám, neléčené úzkosti které člověk potlačuje, zastrkuje.... Toho se moc bojím u staršího syna, proto chodí na dětskou skupinovou terapii, je v citlivém věku budu mu 9 let a má strach z hodně věcí. Proto bych se u něj ani nebránila AD. Uvidíme jak to bude dál, když člověk na vlastní kůži ví jaké to může být a hlavně kam až to může zajít.

Já jsem taky hodně mluvila o smrti, a opravu upřímě jsem si přála se ráno neprobudit. Nechtěla jsem si sama nic udělat, jen prostě jsem si říkala, že když se ráno už nevzbudím bude to pro všechny lepší. Že jsem zátěž a tak.... Jsem strašně ráda, že tohle už nemám. A moc bych přála i tobě aby se tvůj stav zlepšil a mohla jsi v klidu užívat života a všech jeho krásno.
Hodně mi pomáhá chodit do přírody, začala jsem fotit.... a opravdu velký nabíječ jsou děti, ale mám je ještě relativně malé, mladšímu jsou tři roky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.