| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem si v době těhotenství plánovala, že budu rodit co nejpřirozeněji a nenechám si nic píchnout atd. Bohužel skutečnost ale byla jiná. Po 36 hodinách porodních bolestí (z toho 17 hodin pobytu v porodnici), které nevedly ke zdárnému konci, protože jsem se přes všechnu snahu svoji i lékařů (píchnutá voda) neotevírala, už člověk udělá cokoliv, aby si trochu odpočinul. Lékař mi nabídnul EA a já jsem ani chvilku neváhala. Aplikace byla naprosto bezbolestná a účinkovalo to okamžitě. Porod už pak šel taky rychle, ale spíš vynuceně, protože se syn začínal dusit, ale ne důsledkem EA. Tři hodiny po porodu jsem se bez problémů starala o syna a u žádného z nás nedošlo k žádným komplikacím nebo nepříjemným projevům (např. bolest hlavy). Protože po zkušenostech z prvního porodu, mám docela strach, jak bude probíhat druhý, jsem rozhodnutá vybírat porodnici také podle schopnosti aplikovat EA (i když při prvním porodu mi něco takového vůbec nepřišlo na mysl). Myslím si, že v určitých situacích je aplikace EA oprávněná, ale jistě nemá smysl hned po příchodu do porodnice požadovat aplikaci preventivně pro případ co kdyby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.