| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Léky...já jsem vystřídala několik AD.
Teď beru Wellbutrin, max. dávku a Cipralex taky dost vysokou dávku.
Mám zásobu ještě asi na měsíc, dál mi doktor AD nepředepsal. Tak zas budu chvíli bojovat bez nich. Brala jsem je vkuse 7 měcíců a předtím 6 měsíců jiné (které mi byly ale k ničemu-Aurorix).

Nárazově taky slupnu Rivotril, ale když už ho potřebuji, tak musím aspoň 2 mg, abych ho fakt cítila a zklidnila se.

Píšeš o HAK, to jsou další hormony do těla. Ví psychiatr i gynekolog, že bereš jak HAK, tak i AD? Ony se některé spolu trochu nesnášejí, může to dělat neplechu.


Celkově bych se při psychických potížích bála HAK, protože často zhorší stav. ale co máš dělat, že, když nechceš řešit nechtěné těhotenství.

Máš po tom AD vůbec chuť na sex?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.