| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co (dětem) neříkat

Jsem 34 letá maminka, mám dvě děti 4 a 2 roky.
Moc se mi líbí názor pana Matějíčka, kterého mám velmi ráda.
Ale nechápu, co myslela maminka Anna. Promiňte paní Anno, ale mohla byste mi tu větu blíže vysvětlit? to opravdu slyšíte často na pískovišti - Takového tě Bůh nechce?
Pokud ano, je mi to líto, jsem sama křesťanska, mám živý vztah k Ježíši a můj manžel také.
něco takového bych nikdy neřekla:
l. protože to není pravda - Bůh chce moje děti, i když se chovají tak jak si nepředstavuji, že je dobré, chce je i když je kázním
2. protože je to opravdu - věta kategorie - nemám Tě rád - a opravdu je mi líto dítěte, které to takhle slyší
Jsme lidé nedokonalý, ta maminka zřejmně zneužívá Boha ve výchově, ale to neznamená, že Bůh neexistuje, že to nevidí a že mu to není líto.
Milá paní Anno - chápu, že Vám to vadí, ale odpusťe jí to a nemějte to za zlé Bohu - nemůže za to - a nemějte to za zlé ostatním křesťanům - nechovají se tak všichni - ale všichni lidé dělají chyby i křesťané - v tom není.
Moc Vás pozdravuji a kdybyste mi o tom chtěla napsat víc - budu ráda.
Mirka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.