| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Věřím, že můj text tady působí značně zmateně. Je to tím, že nejde do pár příspěvků vypsat celá moje anabáze s příznaky, léčbou a stavy, kterými jsem prošla.

Léky mi doktor nenasazuje, jak si řeknu, a Wellbutrin mi nebyl nasazen na úzkostnou poruchu. S tou jsem tam přišla před 3 lety, kdy jsem brala Aurorix na SF.
Diagnoza není vůbec důležitá, vše se nedá zaškatulkovat do krabiček.
Každý pacient a jeho prožívání je originál. Tak léčba odpovídá aktuálnímu stavu pacoše. Když mi dával Wellb., stěžovala jsem si na depresivní propady, málo energie, a žravost.
Na to je Wellb. jak dělaný.
Ale bohužel příliš slabý. Mně se zdálo, že se mi po něm ohromně spravila nálada, ale byl to jen došasný efekt.
Ty další účinky (anorektické, zvýš. sex. chuti,celkové nabuzení) se u mě vůbec neprojevily.
Jen přechodné zvýšení úzkosti zpočátku.

možná se z mého psaní jeví, že si nasazuji léky jak se mi zachce a doktor skáše jak já pískám. :)
Ne. jen se mnou konzultuje, co bych potřebovala a co by pro mě bylo nejlepší.
¨Wellbutrin beru 7 měsíců, z toho 4 měsíce max. dávku, to není krátká doba na to, abych poznala, jestli funguje. Zabral mi parádně, první měsíce. To bylo O.K. Pak mi přidal Cipralex. Obojí teď dobírám. Předtím jsem brala jiná AD, celkově beru vlastně rok v kuse nějaká AD.
A ještě předtím jsem měla nějakou dobu pauzu )asi rok.
Víš, u mně je skoro jedno, jestli něco beru nebo ne. Ono to pomůže, na chvíli.
Navíc tím, jak to zkreslí autentické prožívání to celkem vadí v terapii.
Takže AD beru jen v době, kdy hrozí něco fakt zlého, že bych si hodně ublížila nebo tak.
Ale já si ubližuji i přes AD.~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.