| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slunce nevím, zda přímo psychiatrický - to na léky nebude, možná psychologický.

To, že jsou lidé, kteří dovedou jiné emocionálně nabíjet či vyčerpávat - to je podle mého realita (ač jsem převážně pragmatická), určitě je znáš.

A nemusí jít o problém zakladatelky - to, že vnímá. Ona je prostě emočně zranitelnější, energeticky vlastně využitelná.

Myslím, že pokud se staví psycholog, vysvětlí to hezky, že je to spíš psychiatrický problém těch lidí (nebo psychologický), že se lípnou na někoho, kdo je takhle zranitelný.

Například my oba s manželem v osobním kontaktu s naprosto cizími lidmi působíme jako katalyzátor. Buď se nám svěří se svým štěstím (a že jako naférovku to řeknou), nebo se před námi poštěkají jako dva psy. Sama vůbec přitahuju kohokoliv nestabilního (možná vysílám nějaké signály - třeba pohybového). Může být ulice plná lidí, jedinej cizí opilý tvor... jedno jakého pohlaví - se prostě na mne pověsí, pravda, podobně na nás reaguje kdokoliv na dovolené osamělý nebo někdo jinak zranitelný (třeba zdravotně)


Nejsme nápadní vzrůstem, vzhledem ani chováním.

V čekárně u lékaře si přesedne 5 lidí, aby u mne nebo u manžela (v čekárně jiné a jindy) přistál někdo, kdo si chce povídat.

Ksicht vstřícný nemáme a běžně působíme prý spíš odtažitě.

A to mám posvěceno opravdu i psychology i terapeutem, že za to fakt nemůžu :-)) nebo nemůžeme. To, že jsme se potkali my dva, co to mají stejně je prý shoda opravdu vzácná, většinou to vyvolává spíš rozbroje, když se někdo nalepí na jednoho z páru, druhý většinou startuje.

Jinak si nestěžujeme, už se umíme bránit oba, jen nám to připadalo hodně zvláštní, protože sami tohle neděláme, proto jsem to zkoumala - dál, proč to tak je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.