| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bez spojení není velení...

Já vím, že píšeš a snažím se tomu rozumět, ale nemůžu a proto hledám styčný bod mezi tebou a holkama, co mají tu Panickou nebo Depresi, Úzkostné poruchy... mnoho různých diagnóz - fůra spouštěčů.

Prostě jiná věc je panická porucha, deprese vyvolaná nějakým nárazem a jiná diagnóza a bohužel i život s maniodepresí jako takovou.

Pokud jsem tu provařila něco, o cos nestál, omluva, ale úmysl.

Domnívám se, že srovnáváme nesrovnatelné. Pokud se má PP nebo deprese nestane chronickou.... je to jako bych si zlomila nohu, která se možná zahojí, nebo zkroutí...

snaha je asi stejná.... Ale amputace nohy se léčit nedá, buď prostě budeme hopkat, nebo to nepřežijeme, nebo.... bez nohy nebo se zázrakem techniky nebo na vozíku vyhrajeme maratón.

Chápeme se?


Mně připadá ataka deprese dneska jako běžná nemoc... něco jako chřipka a zároveň rakovina (na obojí se dá i umřít, někdy i rád... ), ovšem... deprese může být ataka.. anebo chronický problém (obojí je nutné léčit) - v tom se shodneme.


ale - mám li depresi (ano vím, že ve stádiu deprese a ještě když člověk neví, co se děje... JÁ SI PRO LÉKY PŮJDU - bojovala jsem dlouho bez nich... ), nepřipadá mi nějak strašný prát do sebe tu hnusnou chemii - i bolest hlavy řeším studenou sprchou... protože léky potřebuju.

nesrovnatelné s tím, co žiješ ty. Ale indikaci léků prostě chápu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.