| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, teeeeda tady pres ty pupiky neni ani videt ~;) chtela jsem napsat, ze ted nejak nesriham, ale nebudu budouci 3-mamci desit ~t~

Ale leto je super, poridila jsem prckum na zahradku bazen, tak je od nich alespon obcas klid a hlavne vecer jsou ztahani a jdou spat uz kolem devate. Coz je suuuuuuuper! Zato teda rano vstava prostredni v 6, nejmensi mezi 5-8 a nejstarsi, dle revu tech dvou. Ale je doma veselo, Simula leze jak o zavod a samozrejme musi byt, tam kde je bracha a segra. Dneska si hrali vsichni tri na honenou po ctyrech a na babu, revu, ze by barak spadl. Jestli budu na stary kolena nedoslychava, tak aspon budu vedet, z ceho to mam ;-)

Joo a musim se pochlubit, ten nas trojletak konecne zacal kreslit. Jeste minuly tyden, kdyz uz jsem ho donutila vzit tuzku do ruky, nakreslil max tecky nebo cmaranice a najednou koukam, nakreslil na papir hasicsky auto se sirenama, hadici, zebrikem i s hasicem. Jsem fakt koukala, hlavne na ty detaily, i postava hasice se vsim vsudy, vc. usi a sluchovodu, prstu, krku. Teda abych ho neprechvalila, kresli vylucne hasicke auto, nic jineho ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.