hfb - mluvíš o ochranných nápojích /v práci/. Takže ze zákona - zaměstnavatel musí zajistit, aby v práci byly za stanovených podmínek zajištěny ochranné nápoje a zaměstnanci by měli doplňovat tekutiny v případě ztráty 70% tekutin /třeba u vys. pecí, skláří apod./ Paradoxně se to vůbec neřeší u řidičů MHD - např., což je alarmující. Nicméně v pití musí být mnax. 6,5% cukru a alkoho - max. 1 hmotnostní procento, což myslím odpovídalo 7 stupňovému pivu - ale neumím to propočítat. A to nealkoholické pivo - mimochodem v případě alkoholismus je už ta chuť spouštěč, tudíž proto zřejmě ten odpor proti němu. Já osobně ho snesu, pokud si ho manžel dá třeba při tůře na kole nebo při dřině na baráku nebo zahradě - a to jen v teple, jinak ne.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.