| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V Bulharsku se mi kdysi stalo, že vedle mě plavalo hovno, je to už asi sto let, ale nezapomenutelný zážitek, doufám, že k tomu takto každý nepřistupuje, leda v krizové chvilce. Před týdnem jsem u moře byla a myslím, že civilizovaní lidé si na záchod dojdou, chodit tam jsem je nakonec viděla, ale jaký je poměr k těm na záchodě a k těm ve vodě, těžko říct.
Budu doufat, asi tak jako že ne všichni muži jsou nevěrní, tak snad všichni nechčijou do vody. Nebo aspoň ne stále a pravidelně, z lenosti a tak.
To samé písek.

No nakonec nedávno jsem ve wellness v Babylonu nedávno četla, snad čistíte nebo měníte vodu ve vířivce, někteří tam provozují sex a nechtějte vědět co tam plave....v knize přání.
Tam by mi třeba zajímalo jak se uklízí v Amorových komnatách po lidech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.