| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A JINAK - zajímavý odklon diskuze.

Ale ono to tak je. Opravdu v životě reálným, že ten, kdo se staví ... a teď "já bych chtěl taky dům a zahradu"... no, tak pokud jsi sorta jako my, kde je problém? Vklad je byt, o dost jednodušší, někdy fakt i věk, taky o dost jednodušší, resp. úvazek věkově stejný, ale splátky nižší a pak je o tom, kdo je kaskadér.

Někdo má napjatý rozpočet kvůli bytu v nájmu, někdo kvůli hypošce... a pak jsou lidé, co jsou třeba u rodičů, nebo v nájmu "napíná je majitel" a jejich rozpočet je někde úplně jinde....

A to je to je o tom, že každý napjatý rozpočet vnímá různě.

Mně vadí, že v tomhle státě za NORMÁLNÍCH 8 HODIN PRÁCE NĚKDE LZE, ALE LECKDE NELZE získat mzdu, která vyhoví běžnému životnímu standardu (bez dluhů - tj. bez domu, bazénu, nového vozu)... běžný životní standard pro rodinu - u mne je o tom - zvládnout inkaso (nájem nebo hypotéka ... to je prostě o volbách), běžné potřeby rodiny od jídla, bot a ošacení po občas nějakou zábavu.

Volba dovolených je každého věc - za mne by rezerva - měla být dostupná. Rezervu si představuju tak, že když se nic nevykulí (lednice, pračka), prostě je možnost úspory.

Ale připouštím, že jsem fakt naivní. Jinak to byl bez domů, hypoték, bytů - tak nějak můj sen. Jít obchodem a neřešit, jestli tahle mrkev stojí víc než jinde a koupit jogurty. A nečekat na akci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.