| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, na ukazku jedna fotka deti z Italie


Ajo, tak se mi zda ze Maty byl taky pekny cislo. Ja uz si to ani nepamatuju. Naty byla klidna a rozumna, Radula je cislo. Stejne jak pises, nerada s nim nikam jezdim. Doma mame vsechno nebezpecny z dosahu, plot kolem bazenu. a stejne se staci otocit a tuhle vylezl na horu dreva co mame vyskladany u garaze na topeni.~a~
Natalka dneska odjela na soustredeni s tancovanim, pocasi nic moc, tak jim aspon nebude lito, ze budou zavreny v hale.
Radulka ted do jesli nechodi, ted ho bude hlidat mamka a pak snad tchyne, pak snad jeste mamka a pokud uz nebude zvladat tak jeslicky jsou od 15.8. otevreny.


Dooly, pribrala jsem i tak. :-) Moc zmrzliny. :-) Ale tyhle rychle nabrana kolia pujdou v praci rychle dolu.
Zitra at ti to vyjde!!!!! Koukej se pak nahlasit.
Ja bych to taky nedala. V utery jsme byli v zabavnem parku v Nemecku v Bayerparku a na nekterych atrakcich jsem mela dost. Jsem stara.~f~

Lido tak co, odjedete nakonec?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.