| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé, tak to je fajn, že přijela Lucka z tábora tak nadšená (i přes to hnusné počasí). :-)
Bylo by mi šíííííleně smutno :-)
je holka šikovná statečná ~R^

no teda to jsi mě Leoni postrašila s tou reakcí. to je maras ~7~

budu se muset informovat, jak půjdem v pátek na kontrolu k zástupu. jestli a kdy na očkování a na tu pětiletou prohlídku.

ad Kos - no byl tam strejda a nadávali hrozně. že byl v moři jen jednou za celou dovolenou. a malý vůbec. že se to nedalo. a ukazovai nám nahrávku z kamery. a vichr, že jim to odfukovalo kšiltovku. přitom pařák prý byl. ale vítr fučel (teplý) a hrozné vlny.
a dělala jsem nějakou dobu v cestovce, tak mi to tam říkaly holky (cestovatelky), že Kos teda nic moc.
tak fakt nevím.... osobní zkušenost nemám
fakt škoda Marti, že ses nerozhodla jet sama (s děckama a s mamkou třeba , nebo s kámoškou) a chlapa nechat doma - pecivála ~:(

no už si na ty vlasy pomalu a jistě zvykám.
Ségra tu byla, tak říkala, že je to fajné, taková výrazná prý jsem v tom.
pak tu byl i P - za Maruškou. no byla jsem na něj naštvaná. protože měl za malou přijet. bylo jí po něm smutno. ale on jel někam na výlet - prý na rozhlednu - jen na výhled na Beskydy - s tou svojí "partičkou" a za Manči přijel až večer. ~a~
no Maruška chtěla k tatínkovi na noc, tak jsem říkala proč ne, že jo. dala jsem jim atb, a jeli. Už je bez teploty. Asi už mě má plné zuby (malá) ~:-D
no a P říkal, že teda co to mám na hlavě. no tvářil se hodně znechuceně. No ale on se tak na mě tváří furt. Třeba že bych prý měla se sebou začít něco dělat.... hubnout....~w~~w~~w~~l~

no já nevím, na FB to rozhodně vystavovat nebudu - jako že schválně svoji fotku. a sem taky ne. tož tak.....max do deníčku. ale to zas asi ani snad neznáte heslo. a zas si nepřipadám tak zajímavá, abych se fotila do deníčku ~:-D

ad dioptrie - tak jsem pochopila jen to, že má cca 5dioptrií a půlkku cilindru . víc ne ~d~

No nic, půjdu chrnět.~h~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.