| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Purpuro,
je nás hodně,neboj.Záleží hodně na tom,jak silná je tvoje deprese.Já mám období,kdy je mi hodně zle a pak zas období,kdy je mi fajn.Léky beru od těhotenství.Synovi jsou 3 roky.Nevím,jestli se to hodí,ti sem psát,ale mně hodně pomohla víra v Boha,není to dlouho,co jsem doopravdy uvěřila,snažím se číst Bibli,chodím do křesťanského společenství a raduji se z věcí,které mi dřív přišly jako samozřejmost,ale možná je to i věkem,že se třeba člověk malinko jakoby uklidní,neřeší už tolik věci.
Nebude ti pořád zle,neboj,já si říkám,i ta deprese nám má možná ukázat,že máme nějaký problém,něco v našem životě není dobře a máme spoustu času přijít na to,čím to je,ale je to běh na dlouhou trať.Musím říct,že mi hodně pomohly i holky tady,kterým jsem moc vděčná a moc a moc jim děkuju.
Držím ti moc palce a kdyby cokoli,klidně mi napiš i na mejla.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.