| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to je tááááák hezké - to jak popisuješ vítání Lucky s Vikčou :-)~s~

jj, asi tohle větrné počasí může vyjít všude. ale vím, že i v cestovce jsme si to říkali - o Kosu. no záleží na štěstí.

dneska jsem šla do práce. mám paragraf sice. ale lepší samozřejmě, když mám zaplacenou plnou šichtu. než 69%z VZ. u paragrafu mi to dělá denní dávku cca tři stovky. tak to mám lepší.
Maruška neteplotuje. ale má na bříšku flek - takové malinkaté ošpičky. tak jak měla spálu. vypadá to stejně. taková vyrážka. svědí ji to. měla to malinké. ale zvětšilo se jí to. tak jsem s ní jela včera k dr. (zástup - mladý doktor). Měla jsem totiž podezření na zarděnky. Ve školce na nástěnce bylo vyvěšeno, že se tam vyskytly zarděnky.
Ale on mi řekl, že to je vyloučené. Že prý se už v dnešní době zarděnky vůbec nevyskytují. Že prý za 15 let své praxe nikdy neměl případ zarděnek ~d~~d~~d~ tož tak nevim. Prý je to alergická reakce na něco.
No tož uvidíme....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.