| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale Prekopová tam píše o tom, jak nesnášela ségru, protože si myslela, že jí rozmazlují. Ona to psala z pohledu sourozence ne z pohledu matky. Ona děti ani nemá. Vy se na to koukáte jako matky, ale dítě to vnímá uplně jinak. Můžete dítěti, které je "tlusté, ne moc hezké" vysvětlovat, že ho milujete stejně, jako jeho sourozence a stejně mu to nevymluvíte. To dítě vidí to co vy nevidíte. Všímá si Vašich gest, přemýšlí, jestli se tak zamilovaně koukáte taky na něj, jako na jeho sourozence.

Jak tu zaznělo, že jedna z Vás ocení víc dceru za to, jak něco vyrobí, než syna, za jeho úžasné nápady s elektrikou. No a už tady může vzniknout problém. Sama jsem zažila co to je protěžování ml. sourozence a mohl mi každý říkat, jak chce, že mě má stejně rád, já to prostě viděla.~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.