| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale Baruško, já taky vyznávám morální hodnoty, taky nekouřím, piju málo a neberu HA. Gynekolog řekl, že je to moje věc. Mmch, manžel kouří, ale kvůli tomu není horší než ostatní. Kouření nesnáším, ale nemyslím si, že kuřák musí být špatn člověk. Většina kuřáků začala, když byli mladí a blbí a přestat je velice těžké. To jen na okraj.

V Reflexu je teď rozhovor s polským knězem, autorem sexuologických příruček. Jmenuje se Ksawery Knotz a dovolím si citovat jendu malou část rozhovoru. Svědčí podle mě o tom, že mnoho kněžích je mimo realitu:
R: Co je na tom špatného, radit mladým, ať používají prezervativ?
KK: To přece není žádný úspěch, že kluk použije kondom. Co si pak bude myslet o dívce, jež se s ním jen tak vyspala, bez závazků? Z toho pak vyrůstají erotomani a tvrdí se, že jsou důsledkem chybějící sexuální výchovy na školách, proti níž církev tak protestuje. Ano, protože takového erotomana nevychovala církev, ale společnost, která propagovala sexuální život od nízkého věku místo toho, aby se posiloval charakter lidí mít nad sebou a svým chováním kontrolu.

A pak se nemá šířit AIDS a tmářství... Mmch, když byla církev "u moci", tak mnohé mladé ženy ani nevěděly, že jsou těhotné nebo si myslely, že se dítě rodí pupíkem (to jsem fakt četla v jedné knížce)! Takže: já osobně nic proti věřícím nemám, ale jsem ráda, že jsou tady v menšině. Stačí mrknout do Polska, jak to tam vedou a chce se mi blejt:-©:-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.