| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Víš co, já jsem zapřísáhlý ateista, ale pokud je někdo věřící jako Ty, nemám s tím vůbec problém, moje velmi dobré kamarádky byly /jsou/ velmi věřící. Ono to o tom asi není. Zastávám hodnoty jako ty až na to, že nejsem sezdaná, věrná ale jsem atd. atd. Chtěla jsem tím říct, že kvality člověka se nedají hodnotit podle toho, zda je katolík, ateista nebo něco dalšího. Z Tvého psaní mám trošku pocit, že všichni ateisti jsou pro Tebe vulgární zastánci mimomanželského sexu, ale tak to skutečně není, taky je to o morálních zásadách a mozku v hlavě, tj. správné hodnoty může zastávat i ateista. Co se týče antikoncepce, tak mám 3 děti a nikdo mi ji nikdy nenutil. Občas se na mě někdo dívá, jako na exota, že máme 3 děti, ono se to tak spojuje = hodně dětí mají buď socky, nebo věřící, my nejsme ani jedno z toho. Vždycky když se budeš něčím vymykat majoritní společnosti, budeš středem pozornosti, tak to prostě je. Žiješ v ateistické zemi, tak se nediv, stejně bys asi vyčnívala mezi muslimy, nebo černochy atd. A ono to zase není tak hrozné, mně jsou fakt věřící šumafuk a není to první, po čem byc se pídila, když se s někým dám do řeči. Jsou věřící, kterých si hluboce vážím jako lidí, stejně tak jsou věřící, kteří nestojí ani za pozdrav, to samé mezi nevěřícími.
Buď v klidu a žij si život po svém, tak jak jsi o tom přesvědčená a na "jeptišku" se vykašli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.