| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My se vždycky dohodneme co kdo obstará a pak je jednoduché se tím řídit. Rodělíme si úkoly a není potom prostor pro hádky. Ovšem nesmí ten druhý napadat to, co někdo zařídil, že to udělal špatně. Systém je měla jsem to zařídit, je to uděláno. Pokud se Ti to nelíbí, příště si úlohy vyměníme a zařídíš Ty. Jinak si myslím, že se hádají lidé, kteří trpí komplexem méněcennosti. Aby si dodal sebevědomí, začne Tě napadat, protože ví, že to přece nemůže nechat na sobě. Chce to domluvu. Dám příklad na Tvém povídání.Říkáš Ty: Představ si, že chudák Tvůj tatínek jde do nemocnice a nemůžou nám hlídat psa. Mě je ho tak líto, že bude v nemocnici. Ale Ty jsi šikovný a chytrý Ty určitě něco miláčku vymyslíš, abycho ho mohli někam dát. Co já bych si bez Tebe počala. Takže takhle by to mělo fungovat. Pokud začneš vše zařizovat sama, tak Ti to už zůstane a manžel si pak připadá nevyužitý, hloupý, nepotřebný , jen jako mašina na peníze. Stačí říci, Ty to zvládneš jsi super, ostatní chlapi Ti nesahají ani po kotníky.Jsem ráda, že mám právě Tebe. Když to postavíš tak, není možné se pohádat. To prostě nejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.