| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

upřímně, když je člověk z něčeho rozladěný, vleze někam a tam je člověkem, se kterým neměl nic společného napadnutý, asi těžko se tomu zasměje


Jinak ke konstruktivním připomínkám - Persepolis a spol. bohužel to špinavé prádlo začíná prát vždy on, nejspíš proto, aby byl vítěz.
Mě se tohle chování prostě dotýká citově, neumím si myslet cosi, je podle mě smutné, když tohle dělá nejbližší člověk.

Jenže pro něj je nepřijatelné a urážka rodičů už jen když člověk řekne, že na ně není moc spoleh a mohli to říct na rovinu, protože tohle jsou pravidelné věci. Je na ně prostě fixovaný, víc než na mě. Podle něj je vrchol neúcty být už jen k rodičům asertivní, nebo s nimi jít do konfliktu, nebo jim něco říct na rovinu - to kdybych někdy udělala - nemyslím tady v tom případě - byl by oheň na střeše.
K nim on se chová - přirovnala bych to k pozici malého dítěte.
Ke mě bohužel stejnou povinnost úcty necítí, tady se nežinýruje.
Což je paradox.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.