| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono je všude něco. Moej mamka pohlídá když potřebuji, což je jen vyjímečně jsem s druhým na RD, ale to je všechno sama od sebe nezavolá, že by si vzala děti a šla s nima ven.Kdybych nechodila na návštěvy já tak děti nevidí ba naopak by jsme dostali vynadáno, že vůbec nepřijdeme. Ještě pracuje, ale dělá pouze ranní, po práci přijde dom, zahučí do krámu, má ho u paneláku a pak je celý den doma, tv + pc atd. víkendy má volné, to zajde občas na zahradu. No a tchýně, ta dřív když jsme měli jen jedno tak si občas řekla o malýho, ale taky to nebylo nic extra. te´d máme děti 2 a taky pokud by jsme nepřišly mi tak by děti taky neviděla. Je fakt, že je víc akční než moje mamka. jsem schopná se s ní domluvit, že místo návštěvy u ní můžeme jít společně ven, a ona vpoho. Sice teď už to taky nei takový. Furt na nás nemá čas. Jsou jí přednější kamarádky. Taky pracuje dělá třísměnný provoz R,O, N ale to je pořád, nemám čas, musím vařit,chtěla jsem uklízet nebo furt courá po krámech. Takže mám babičky v místě bydliště ani nebydlíme moc daleko od sebe, ale ani jedna nefunguje tak jak bych si představovala. Obě pohlídají, když je potřeba to jo, ale to neni ono.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.