| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no možná jo já nevím,spíš jsem svou prosbu přednášela naléhavě,protože jsem cítila konečně tu šanci mít odškrtnuto a o starost míň.uznávám. ale jen jsem sliby převedla do reality netuše, že šlo jen o konverzační fráze....to už je fuk..
ale tak celkově mě i zajímalo jak kdo to má....doba se mění a dnešní prarodičové jsou jiní,ale i rodiče vychovávají děti ve zcela jiných podmínkách.
pohledů na věc je jistě více.i odborníci vedou diskuse jaká je dnešní rodina.
já si nějak myslím, že ty babičky a dědečkové,tetičky strýčkové by do ní patřit měli.jistě záleží na konkrétních možnostech zdravotních atd. sama si nedovedu představit, že bych jako babička měla chodit jen na kafíčko. možná jsem žila v iluzi,ale babičkovské hlídání mi přijde přirozené.jistě by mělo mít své hranice a nemá jít o zneužívání.vím že sama to jednou pro své děti ráda udělám,hlavně mi to přijde být bezva příležitotst pobýt s vnoučaty, ukázat jim svět zase svýma očima. na čem jiném záleží než na mých blízkých. a jsem ráda,když pro ně mohu něco udělat.na čem opravdu záleží

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.