| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

větu "máma je vždycky pozná" radši ani nevyslovujte. Může to maminky, které nepoznají rzesmutnit. teď ž se tomu směju, ale v porodnici jsme kvůli následující příhodě brečela:
jeden z dvojčat byl kvůli žloutence "pod lampou", já odešla na WC a po návratu jsem si až za 10 minut všimla, že tam mám druhého kluka. zjistila jsem to při přebalování (měl o půl kila míň), ale jak byli zabalení tak jsem to nepoznala. (jména napsanéo propiskou na zavinovačce jsem si nevšimla). druhá maminka mi zapomněla říct, že teď už tam budu mít oba, jen toho prvního ještě sestřička odnesla na nějakou prohlídku u pediatra~;)
následně jsme je poznali podle é velikosti, pihy na obličeji, kterou měl jen jeden a bohužel i podle určité vrozené vady, kterou měl taky jeden. a to jsou kluci na 99% dvojvaječní, jak to dělají maminky jednovaječných~d~~d~~d~

pro okolí jsme se je snažila oblíkat do různých barev, jeden kluk mělv většinou modrou a druhý nějakou jinou barvu (zelenou, žlutou, červenou,..)~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.