| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nyko krátký víkendy to mi povídej. Než jsem se otočila jsem v práci.
Ráďa je šikulka!~;)

NYko no představujem si to....asi tak.....Metty(ty asi po cestě jako plánovanou zastávku),Reims(Remeš)tu teda vynechat nemíníme...to se jednou klukům bude všechno hodit do dějepisu...
Paříž(2-3dny).....Rouen(taky podle mě důležitý město) a pak to natáhmene do Bretaně...NEvím jestli se stavíme v Saint MAlu(tam se mi to vždycky líbilo- byla jsem tam už 2x~f~), Etrétat ,ale tam bych nemohla pustit Dana do vody....je tam jak žiletky.........nejzápadnější cíp.....tam je moc hezký maják.
...ono jich je tam hodně..tak to asi nebudeme moc řešit...jak znám kluky...budeme hodně zastavovat~t~
A pak pojedem dolů....
CArnac(nějaký ten menhir a dolmen,aby si to ošmatali a nebyli úplně mimo- není nad praktickou ukázku)šišky odtud jsme vyhodila teprve před 3lety...je čas sebrat nový
~:-D

A asi pojedeme na jih.....kde by jsme zůstali na koupání dýl. S Danem nemůžu týden ho máchat ve studeným Atlantiku....den dva má od uroložky povolený...
No a tam je to jasný
SAINT TROPEZ a někdo mi chválil PORT GRIMAUD ......

Ale to jsou plány a je to daleko....taky máme možnost jet s někým do Itálie....to jsme se dověděli o víkendu.....tak se necháme překvapit.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.