| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuji se ze všeho vypsat, protože už jsem na pokraji sil. Před měsícem odpadla celá rodina i rodina ségry na atypický zápal plic. Všichni přeléčeni Klacidem. Pak jsme odjeli na dovolenou do jižních Čech a tam to začalo nanovo. Zase suchý dráždivý kašle a jsme v tom všichni zase. Včera jsem byla s dcerkou (6,5) na RTG, dneska synovec, oba potvrzený zápal plic. Doktorka jim dala Biseptol po 12 hod. a všem členům rodiny taky, protože už začínáme mít ty stejné příznaky. Dcerka v noci trpí dušností, zrychleně dýchá, já na dnešek skoro vůbec nespala, pořád jsem poslouchala, jak se nadechuje a jak to v ní píská. Dneska jsem ji sbalila a šla znova k dr. a žádala jsem velice naléhavě, aby jí už konečně udělali kompletní vyšetření z krve - plicní chlamydie, mykoplazmata, psitakóza (ptačí nemoc přenášená z andulek a projevující se jako zápal plic). A právě z té psitakózy mám největší strach, protože babička si zpětně uvědomila, že chovatel, který nám prodal andulku, byl loni 3 týdny v nemocnici s ošklivým zápalem plic, prý "něco" chytil od ptáků. Malá byla statečná, sestřička jí nabrala velkou stříkačku, dr. vypsala snad všechno možný, i testy na alergeny, tak teď čekáme, co jsme to chytili. Máme to zase celá rodina kromě dědy a starší dcery. Za 14 dní škola a my najíždíme s Biseptolem. Už nevím, jak těm dětem pomoct, sama už zase chrchlám, babička taky, v noci řvu, jsem na pokraji sil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.