| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem volala na tu Bulovku a tam mi paní doktorka řekla, že pokud nemáme potvrzenou infekci od lékaře, že máme zkoušet dětskou nemocnici, pod kterou spadáme a tam, až by se nějaká vážnější infekce potvrdila, že sám MOtol by je kontaktoval a žádal o příjem. V Motole na dětském příjmu mi řekli, ať počkám do zítřka na předběžné krevní výsledky, že u nich by to trvalo stejně dlouho, musely bychom čekat taky do zítřka a malá by byla nabíraná zbytečně dvakrát. Máme přijet samozřejmě, kdyby se stav rapidně zhoršil. Teď spí, chuděra malá. Já bych nad ní pořád brečela. Žaludek mám jak scvrklý, od rána jsem do sebe nasoukala půl rohlíku a kafe a nemám na nic náladu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.