| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko,

to jsem ráda, že seš to ty, že jsem se nespletla!!~:-D

Pamatuju si tě moc dobře, četla jsem hodně příspěvků od tebe na Imunitě, Angíně apod. - mám tu pročtené kdeco, pořád jsem sháněla co nejvíc informací.....

Aha, tak dcerka nakonec na mandlu nešla, já měla zato, že ano....to nevadí. No malému teprve v červenci byly 4 roky, tak nevím, jak nakonec dopadneme - taky vím, že časem se mandla sama "zatahuje", ale tvojí dcerce už bylo 6 let, tak už je přece starší než ten náš.....

My jsme změnili ORL doktorku, chodíme teď od konce července jinam, tahle dr. dělá i homeo, fyto a enzymoterapii, prostě trochu alternativně; tak jsme k ní šli. Když ho viděla poprvé, tak ve zprávě máme, že "se kloní také k AT", ale dala mu homeokapky lymphomyosot (bere ho úplně přepoctivě 3x denně tak, jak se má - už měsíc), minulý týden mu vzala výtěry z nosohltanu a nosu - vyšly negativní, vůbec nic tam díkybohu nemá. Na kontrolu k ní jsme objednaní na 12.9. - a to se vlastně rozhodne, jestli na zákrok ano či ne - to bychom měli pak jít týden nato. Jako nám všem se zdá, že se velice "zlepšil" - prostě jak není v kolektivu věčně smrkajících a kašlajících děcek, tak je prostě zdravý....~d~

Jak píšeš o tom "prokletí" - tak přesně tohle napadlo i mě, když jsme se úplně beznadějně potáceli v těch nemocech už půl roku od ledna (od dubna do července měl 4x atb) - dokonce kolega mi vždycky říkal: "vy máte teda smůlu s těma nemocema" a já mu na to řekla: "to není smůla, ale už nějaký PROKLETÍ!!" Fakt jsou to přesně moje myšlenky, jak to píšeš. Já mám taky svůj "tip" - na mě žárlí a nesnáší mě moje vlastní švagrová (vůbec netuším, co jsme jí udělali)....takže u nás je to "prokletí" a černý myšlenky vůči nám úplně jasný~;)~;)

S těma zvířatama.....tak my měli až do letošních velikonoc kocoura, byl takový ten polodomácí, nebyl proti ničemu očkovaný a kastrovaný teprve od loňského léta (bylo mu 14 let, takže opravdu kmet) - ale týden před velikonocemi jsme ho dali utratit, chudinka se trápil - nejedl a ani nepil, takže jsme ho ušetřili trápení.....ale do té doby byl synek v podstatě zdravý!!! Samozřejmě když byl mimino, batole atd. - tak prostě kocour tady s náma a malý zdravý....a v momentě, jakmile kocour je pryč, tak malý nemocný až hrůza....Taky jsme to s těma zvířatama řešili - ale u nás je to jakoby "obráceně"~;)

Hlavně napiš, jak vypadáte!!!~R^

Já prostě ať přemýšlím jak chci, tak mě nenapadá, kde jste mohli k takovým zákeřným bacilům přijít~a~



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.