| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, nemáme palandu, ale vyvýšenou postel. Kluk na ní začal spát teda až před 4.tým rokem a pod ním tehdy začala spát čerstvě 2letá sestřička -která má matračku pod postelí na roštu, který jsme zpevnily latěma, aby matrace nebyla přímo na zemi. Kluk neměl problémy se slézáním, ani v noci, ač žebřík je úplně kolmo-což je právě zase dobré kvůli mladšímu dítěti, které tam dokázalo vylézt až ve vhodnějším věku.
Hodně důležité je to zábradlí a škvíra mezi ním a matraci, protože malé dítě, pokud je tam příliš velká mezera může propadnout tělem, aniž by proklouzla hlavička a uškrtit se.

Mě by se líbilo třeba něco takového http://www.nabytekpanda.cz/cs/produkt/postel-sendy-nizka-gazel-90/ s tím, že druhému dítěti, pokud už nebude chtít spát "na zemi" a 1. bude větší, tak se dokoupí druhá postel a spojovací díl na palandu,která se dá vždy rozpojit a udělat 2 samostatné postele. jinak vyvýšená postel se mi velmi dobře obsluhuje-není problém ani nemocné dítě, i ten prostor pood poslelí mi přejde útulný a ráda si tam lehávám a podřimuju- je to pro mě určitě lepší, než palanda a dítě padá z menší výšky-kluk samozřejmě několikrát spadnul-ne při spánku, ale blbnul, a ted´ v 7ti letech z ní už klidně skáče a schody skoro nepoužívá :-x...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.