Daggy, nikdo nemá právo na štěstí. Všichni TOUŽÍ po štěstí, ale štěstí není právo, který se dá vymáhat.
Ovšem spojení "právo na štěstí" se dle mého soukromého pozorování téměř výhradně používá tam, kde mluvčí cítí, že by se měly na někoho brát ohledy nebo že se nechová úplně optimálně, ale nějak se mu do těch ohledů a do těch správných řešení nechce.
Proč tomu dotyčnému věříš, že to má v manželství tak, jak ti říká? Vždyť je to lhář, minimálně roky lže svojí ženě. Proč by tobě měl říkat pravdu?
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.