| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže ještě jednou ahoj,

včera jsme dorazili z té naší dovči, dneska jsem celý den prala a sušila, ještě, že bylo hezky.
Měli jsme se fajn, chalupa byla v kopcích na takové polosamotě, do Vsetína to bylo asi 7km. U chalupy bazén i trampolína, tak se Matěj dosytosti vyblbnul. Počasí bylo fajn, tak jsme dost výletovali, byli jsme ve Zbrašovských aragonitových jeskyních, zahráli si minigolf, taky jsme byli v Luhačovicích, udělali si výlet do Čertových skal a byli i v ZOO Lešná. Ta zoologická zahrada mě naprosto uchvátila. Rychle to uteklo, ani se nám nechtělo domů.
Dovolenou mám ještě tento týden, ale to mám spíš naplánovány nějaké lékařské prohlídky, vyřizování a pak až ve čtvrtek pojedeme do neděle s Matějem ke známým na chalupu na Bruntálsko. Pak už jen pár dnů a začíná škola. Tyhle prázdniny utekly nějak moc rychle. Už jsem i nakupovala Matějovi věci do školy, jeho učitelka nám dala na konci školního roku seznam, co budou potřebovat, ať rodiče zbytečně nekupují věci, které se pak budou nakupovat společně z třídního fondu.

Dooly, je fajn, že ti nakonec ten seskok vyšel, jsi dobrá. Máš z toho nějaké DVD?

Nyko, takže mistrovství Evropy? No to je Natálka fakt šikovná, když to zvládá na takové úrovni, to musí být dost zabíračka, jak často v průběhu školního roku trénují? S tím cestováním a Ráďou - ani nevíš, jak moc to chápu, jak už jsem psala, byl Matěj od malička taky takový. A já byla vždycky velká cestovatelka, jenže s ním se nic nedalo.
Co keříky, zasazené?

Lído, co manžel, už je mu líp? Ta cesta po Francii zní moc dobře, taky bych to brala, tak snad vám to ten příští rok vyjde. Taky nejsem ten typ, co by se rád od rána do večera povaloval na sluníčku u moře, takže jsem na takových dovolených, kdy jsme třeba jeli parta přátel, vyhledávala různé výlety do zajímavých míst a kdo se chtěl placatit na sluníčku, tak byl u moře.Takovým způsobem jsem toho hodně viděla třeba i v té Itálii nebo Španělsku. Ale Francie je i moje srdeční záležitost, byla jsem tam 3x a věřím, že tam vycestuju i s Matějem. Pak bych se chtěla ještě jednou podívat do Skandinávie a můj prozatím neuskutečněný sen je Skotsko.

No, nějak jsem se rozepsala, jdu nahnat Matěje do postele, nějak během prázdnin zvlčil, dneska jsem mu dovolila se dívat na Zachraňte Willyho 2. Ráno spí do 9 a večer je pak ještě v 10 čilý. No bude to boj zase najet na takový ten školní režim.

Tak dobrou ~3~




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.