| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Loga: To s tou prací si opravdu musíš důkladně rozmyslet sama. Mně osobně práce hodně drží nad vodou. Je to dost velký stimul, i když někdy nemám sílu a tak mi pak hoří termíny, když to doháním, až se mi udělá lépe (to jsou pak třeba dvě probdělé noci za sebou apod, což pro léčbu deprese asi také není optimální - i když na jednom webu jsem se dočetl, že spánkový deficit je možný jako léčba deprese ale moje lékařka nad tím kroutila hlavou.) . Na druhé straně mám obrovskou kliku, že moje práci je s depresí docela „kompatibilní“. Docházet pravidelně někam do zaměstnání bych asi nedokázal. To už bych byl asi dávno na invalidním důchodu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.