| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko,

....z čehož plyne, že dr. vám neměla měnit Klacid na Biseptol, nýbrž napsat další balení Klacidu a měla to brát i přes ty horečky.....No, snad to zlikvidujete dobře i tím Biseptolem...já vím, že to nemohla vědět (myslím že až z rozboru krve se přišlo na ten bacil, který je potřeba přeléčit) - ale těžko říct...

staršímu se stalo něco velice podobného - dobral 1 balení Klacidu - měl horečky - šli jsme na rentgen - zápal plic neměl - dr. mu napsala ještě 1 balení Klacidu. Prostě nám to tenkrát nezměnila i přes horečky, tak fakt nevím.....je to asi případ od případu. Na krvi jsme tenkrát nebyli (byl tenkrát v 1. třídě)

Jo, malý je dobrý (teda honem někam ťukám), teď to byl měsíc, co bere poctivě ten lymphomyosot (homeo kapky). No jo, prostě jakmile není v kolektivu, tak je dobrý....příští týden ve čtvrtek už nám ta idylka skončí, že....hned od 1. září nastupuje naplno do školky, třeba tam hned ze začátku nebude moc děcek.....

Jinak já mu teda nasadila už myslím před 14 dny Preventan junior - poctivě ho vycumlá, no, tak snad.....Zkrátka dělám všechno proto, aby byl odolný.

Ale říkám si - když je takhle v pohodě už víc jak měsíc bez školky, žádná rýma, kašel, teploty - nic....tak má vůbec třeba cenu jít s ním na alergo- a imunologii???? Původně jsem chtěla jít - ale pokud by měl nějaký deficit v této oblasti - tak by se to projevovalo, i když do školky nechodí - nebo ne??? Já se v tomto moc nevyznám.....nemáš nějakou zkušenost s tím - kdy na alergo a imuno jít???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.