V zákonu o siciálních službách je to tak, že je uznáváno studium VOŠ i VŠ. Tito splňují vzdělání. Ono záleží na šikovnosti dotyčného. Zaměstnavateli se může víc líbit při pohovoru člověk z VOŠ a může ho upřednostnit před VŠ. A na VOŠ je více praxe. ALE! Vysoká škola je vysoká škola, kdyby chtěla dcera třeba za 15 let budovat v soc. oblasti kariéru, být vedoucí, pracovat třeba jako úředník na ministerstvu, vždy se hodí vysoká škola. VOŠka ve vedoucích pozicích moc neobstojí a v těchto směrech není moc uznávaná. Nikdo nevíme, jak bude pracovní trh vypadat třeba za 20 let a mít VŠ je lepší než mít VOŠ. A hlavně je otevřeno na VŠ tolik sociálních oborů, že se snad každý teď dostane na nějakou z vysokých škol. A myslím si, že mít zdrávku v kombinaci se sociálním oborem je pro trh práce velmi dobrá kombinace!!
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.