| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lucul, těžko říct, záleží kolik je těch "víc dní", kolikrát do roka to je...

Přemýšlím o tom - já bych asi neměla moc dobrý pocit z toho, abych delší dobu bydlela u kamarádů s víc dětmi a měla od nich komplet stravu.

Jednou jsem takhle byla u kamarádky, vím, že moc peněz nemají, týden s dětmi, my jsme tam přivezli nějaké jídlo na začátek, ale ona měla už vymyšleno a nakoupeno, co bude vařit, a nedovolila mi jí dát nějaké peníze (původně jsem myslela, že prostě udělám další větší nákup, ale on nebyl žádný potřeba).

Bylo mi to fakt blbé, ale ona trvala na svém a já jsem nevymyslela způsob, jak jí to v tu chvíli "podstrčit" jinak.

Takže pokud bych byla někým z těch kamarádů, tak bych se asi snažila si s Tebou na tohle téma promluvit a dohodnout se, jak bych Ti to mohla kompenzovat (vždyť velká úspora je už i to, že nemusí platit hotel).

Kdybych byla hostitel, asi bych otázku peněz nenanesla (možná ze zbabělosti, beru to tak, že když někoho zvu, tak se vším všudy), ale možná bych vařila levnější jídla, případně pokud bys měla pocit, že vás kamarádi tak trochu zneužívají, tak bych jim pomohla zajistit hotel a pozvala je třeba jednou na večeři.

Ale všechno strašně záleží na tom, jaké máte vztahy a jak se oni chovají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.