| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no elktrika nejvíc,mají čerpadlo na vodu "darling" voda je zdarma pak asi ještě dřevo....jinak mě nic nenapadá

příspěvek na jídlo mě přijde v pohodě,ale ty energie zaskočily i mně a to tak trochu vím co můžu od mamky čekat ikdyž letošní léto je nějak průlomové a ano míchá to i se vtahy.

jde o to (pokud jste nečetli předchozí diskuse),že jsem poprvé poprosila mamku jestli by nepohlídala děti a bylo to na ní moc. pravda jsme to trochu přepískly s organizací,ale udělaly jsme to proto, aby neměla žádné starosti kolem a jen byla s dětma.třeba napsat že o všem dopředu věděla a se vším souhlasila. pak to byl problém a šílená hádka. zjistila jsme že si s ní už nemám co říct její hodnoty mě dostávaj. o hlídání si už neříkáme. podruhé si je vzala tak aby nevypadala jako zlá,že je nechce. na dotaz zda ještě přijedeme jsme jí zdělili ,že pokud bude chtít děti samozřejmě, my s mužem tedy ne. tak vzala děti podruhé na 10 dní,ale hezky nám to zaúčtovala.
manžel má teď náhed,že po ní žádného hlídání více nechceme jen pokud je sama bude chtít. on by jí v takovém případě ani nedával finance,já jsem pro jí podpořit. šla teď do důchodu,ale je zase pravda že nás pět žije jen z trochu většího manželova platu...to jídlo bych neřešila, ty energie vypovídají spíše o tom vztahu.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.