| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ne važně jsem chtěla vědět jestli je požadavek na energie běžný nebo jen já jsem překvapená.

já si tedy nemyslím,že děti by neměli být nějak specielně vděční rodičům ,že se jim narodili....chápejte. pokud se narodíte do rodiny jako chtěné děcko a dostáváte lásku zájem.....ale pokud se narodíte jako že se to dělá,a máte celé dětství pocit,že jste rodičům hlavně na obtíž.stojíte je peníze (já jsem si odpustila lyžáky a školy v přírodě,nebylo to povinné tak ať mamku nestojím víc než je nutné)a vaším cílem je co nejdřív vypadnout a být nezávislá...co to šlo a mohla jsem si při škole vydělávat neměla jsem peněz dost stran nájmu, ale jídlo a šatstvo jsem si hradila sama co jsem po brigádách měla.holky si za to kupovali šminky já housky.
fakt si nemyslím,že bych měla být mamce nějak vděčná.jao jsem ráda že žiju amohlo být ještě hůř to ano. vlastně jsem ráda za ten servis co nám dala ikdyž byl jen ten nejnutnější.člověk hledá chybu u sebe ,že je asi zlobivý.snaží se být co nejhodnější dítě na světě a stejně to nepomáhá.
já nejsem dnes ani moc překvapená vlastně když na to vzpomínám a dávám si vše dohromady je to celkem na snadě. jen to člověka vždy sebere když si vše uvědomí s odstupem v souvislostech. jako dítě jsme byla zmatená jako dospělá lecos pochopila ,ale bolí to stejně. být mámou neznamená jen porodit,ale i něco navíc....alespoň podle mne.
možná měla na mylsi svoji vlastní energii,kterou musela vynakládat navíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.