| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, kdo mi poradí co s mým synem? Za měsíc mu budou dva roky a stále má plíny, když ho posadím na nočník nebo na záchod tak tam nic neudělá, a za chvíli je to v plíně - prostě klasika, takhle jsem to měla i se starším. U mladšího mám ale ještě další problémy, které mi to všechno komplikují: Za prvé, likviduje plíny. Neustále si rve ruce do plínky (hraje si s pinďou) a tak mu jedna plína vydrží v průměru tak 1 hodinu - pak už je totálně rozervaná a musím ho přebalit - pro rodinný rozpočet likvidační. A když má na sobě rozervanou a srolovanou plínu, ze které mu kolikrát kouká pindík, čůrá mi tu stejně na podlahu, jako by tu plínu vůbec neměl. Za druhé, když ho tady nechám lítat nahatého, nedělám nic jiného, než že uklízím loužičky a hovínka, každou chviličku někde něco udělá, hadru ani nemusím pokládat, a nějaké vysvětlování že na podlahu se to nedělá atd., nemá absolutně žádný význam - nechápe. A za třetí - kadí celý den v kuse. Nelze vůbec vystihnout tu jeho chvilku, kdy pravidelně kaká, abych ho posadila na nočník a alespoň to tam zachytila, protože on nekaká jednorázově, on kaká prostě furt. Pokaždé, když mu měním tu rozervanou plínu (což je každou hodinu), má alespoň bobek u zadku (pokud není pokaděný durch). Je to na nervy, sotva ho vysprchuju a dám mu čistou plínu, už tady zase cítím podezřelý smrad - a samozřejmě nic neřekne... Asi mi z toho hrábne, máte někdo doma něco podobného a jak tohle řešit? Dík :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.