| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

musím trošku nesouhlasit.
My máme nejblíž školku ve Vážanech. Malinká školka. nejstarší syn to zvládal, dětí bylo ve třídě 7, druhý syn zvládal hodně těžce, měla jsme chuť ho dát pryč, nakonec jsme to nějak ukouleli, stálo mě to pár debat s ředitelkou i s učitelkou, ale pak to šlo. Jenže třeba co se týká školní zralosti, kluky neodhadly učitelky ani náhodou, spíš tvrdily opak.
Nejmladší šel do Vážan taky, po 10 dnech jsme skončili. Prostě to nešlo, učitelka ho od začátku neměla ráda a to jsme nestrpěla. ta stejná učitelka učila a neměla ráda i mě před 30 lety.
Hledali jsme jinou školku, našli jsme právě Oskol (Mánesova). Je to sice kolos, dětí je tam hodně. Ale děti jsou ve víc třídách a každá třída má dvě učitelky. Ve Vážanech je jedna učitelka (teoreticky sice dvě u těch strších, ale prakticky se tam skoro střídají a v malé třídě je jen jedna, dětí je tam přes 20, a ta učtelka je dost protivná). Malý je tady v pohodě, v klidu, třída je velká, takže se i hodně dětí v pohodě vejde, je tam logopedická třída, tam budeme teda letos, v té je jen 14 dětí a dvě učitelky.
Po roce si zatím opravdu nemůžu stěžovat. Sna jen na provozní dobu, ve 4 je to na mě někdy moc brzo, nestíhám a každá minuta navíc je problém, neřešitelný. Ale ve 4 zavírá i školka ve Vážanech, takže rozdíl žádný.

o soukromé školce nevím, prý je dobrá školka Gorkého, slyšela jsem chválit církevní, ale jinka nevím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.